جمعه 28 خرداد 1400  |   7 ذی القعده 1442

 

...

نرم افزار فرهنگ پرسمان بر روي تلفن همراه دارنده رتبه دوم در بخش بهترين اثر در حوزه فرهنگ عمومي با مخاطب خانواده در سومين جشنواره بين الملي رسانه هاي ديجيتال ، در راستاي اهداف ارج نهادن به فرهنگ پرسش و پاسخ در اسلام و پاسخگويي به ذهن پرسشگر جوانان و نيز افزايش سطح اطلاعاتي افراد جامعه بعنوان ابزاري كاربردي براي مبلغين و مروجين اسلام توليد گرديده است. با عنايت به اهداف توليدي اين نرم افزار و نظر به رويكرد اين معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي در حركت به سمت اصلاح الگوي مصرف و دولت الكترونيك و همچنين پرهيز از توليد بسته‌هاي نرم‌افزاري متعدد و محدود شدن تعداد كاربران و از طرف ديگر آشنايي هرچه بيشتر مبلغين محترم با سايت معاونت، معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي اقدام به ارائه و توزيع اين نرم افزار در سايت ويژه خود به نشاني www.pajohe.ir نموده است.

لينك دانلود نرم افزار

نحوه فعال سازي


نرم افزار فرهنگ پرسمان شامل مجموعه اي بالغ بر 3800 پرسش و پاسخ در سيزده گروه قرآن و حديث ، احكام ، فلسفه احكام ، كلام و دين پژوهي و ... مي باشد .از امكانات ويژه اين نرم افزار مي توان به جستجوي دقيق و سريع ، ارائه يك لغتنامه جامع از كلمات كليدي سوالات بصورت هوشمند، ارسال سوال بهمراه پاسخ از طريق پيام كوتاه و ايميل ، ذخيره سازي محتواي سوال و پاسخ در قالب يك فايل متني بر روي حافظه تلفن و ... اشاره داشت.
بمنظور فعالسازي اين نرم افزار پس از نصب و آگاهي از كد داخل نرم افزار با مراجعه به سايت معاونت پژوهشي و آموزشي سازمان تبليغات اسلامي / و وارد كردن شماره سريال نرم افزار و شماره تلفن همراه ، كد فعالسازي نرم افزار را دريافت نماييد.
نرم افزار پرسمان (حائز رتبه دوم در بخش بهترین اثر درحوزه فرهنگ عمومی با مخطب خانواده در سومين نمايشگاه بين المللي رسانه هاي ديجيتال): نرم افزار پرسمان شامل مجموعه اي بالغ بر 3800 پرسش و پاسخ در سيزده گروه قرآن و حديث ، احكام ،كلام دين پژوهي و ...) مطابق با فتواي ده تن از مراجع مي باشد اين نرم افزار با مشاركت نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها تهيه گرديده است .

قابليت هاي نرم افزار :
• جستجوي دقيق و سريع در متن سوال، پاسخ و در گروه دلخواه
• ارائه يك لغتنامه بصورت T9 از نمايه هاي سوالات ( كلمات كليدي ) بهمراه جستجوي تركيبي ( عطفي و فصلي)
• امكان ارسال محتواي سوال بهمراه پاسخ از طريق پيام كوتاه و ايميل
• امكان ذخيره سازي متون سوالات بهمراه پاسخ هاي آن بر روي حافظه تلفن همراه بصورت يك فايل متني
• امكان چرخش متن براي سهولت در امر مطالعه
• امكان تعيين نوع چيدمان صفحه كليد بر اساس مدلهاي سوني اريكسون و نوكيا

........

رمان معاصر ايران، گذشته، حال و آينده

پایگاه داده های فرهنگی دینی

نشرنامه

دبیر خانه اجلاس دو سالانه بررسی ابعاد وجودی حضرت مهدی عج

کتابخانه معاونت پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی

لینک مدارس صدرا

لینک های مرتبط

نمايشگاه چشم اندازايران اسلامي ،درافق 1404درمجلس شوراي اسلامي